Reference

Naše panely jsou namontovány v nemocicích už od r. 1993, jsou neustále funkční a jsme schopni je servisovat. Uvádíme nejdůležitější referce:

Česká republika: Nemocnice Nové Město na Moravě, Slezká nemocnice v Opavě, Nemocnice Třebíč, Nemocnice Valašské Meziříčí, Nemocnice Kyjov, Nemocnice Milosrdných bratří Brno, Veterinární a farmauceutická univerzita Brno, FN Brno, FN u sv. Anny v Brně, Nemocnice Jihlava, Oblastní nemocnice Trutnov, Nemocnice Tábor, Nemocnice Rudolfa a Stefanie Benešov, Oblastní nemocnice Kolín, FN Hradec-Králové, Svitavská Nemocnice a.s., FN Plzeň, Nemocnice Třinec, Nemocnice s poliklinikou Havířov, Karvinská hornická nemocnice a.s., ÚPMD v Podolí - Praha, FN Motol Praha, FN Na Hololce Praha, ÚVN Praha, FN Na Bulovce Praha, FN Královské Vinohrady Praha, Fakultní Thomayerova nemocnice s poliklinikou Praha, VFN Praha, DSSZ Praha, Nemocnice Atlas, a.s. Zlín, Rehabilitační klinika Malvazinky, Brandejs Clinic a další i soukromé kliniky, Nemocnice Znojmo, Nemocnice Hořovice, Nemocnice Strakonice, Primecell Ostrava, Nemocnice Třinec, Nemocnice ve Frýdku-Místku, Vítkovická nemocnice, Kardiologické centrum AGEL Pardubice, Oblastní nemocnice Náchod, FN Ostrava, ICRC Brno, Nemocnice České Budějovice.

Slovensko: FN v Trnavě, Dolnooravská nemocnica s poliklinikou Dolný Kubín, SÚSCCH Banská Bystrica, Medissimo Bratislava, FN Nitra, Nemocnica Poprad, FNsP F.D. Roosevelta Banská Bystrica, Ústredná vojenská nemocnica SNP Ružomberok, Nemocnica Košice-Šaca, Nemocnica Svatého Michala Bratislava.

Maďarsko: Vojenská nemocnice Budapešť

Kazachstán: Mangistauská oblastní nemocice